JEDEN Z MOŽNÝCH POSTOJŮ JAK BÝT S UMĚNÍM, Tato kniha obsahuje dvě teoretické práce. První vznikla jako teoretická část první doktorandské práce na AVU. Druhá JEDEN Z MOŽNÝCH POSTOJŮ JAK BÝT S UMĚNÍM byla napsána na podnět předsedy AV prof.R. Zahradníka a měla bnýt na půdě AV obhajována., vyd. VOTOBIA, Praha, 1998 JEDEN Z MOŽNÝCH POSTOJŮ JAK BÝT S UMĚNÍM, Tato kniha obsahuje dvě teoretické práce. První vznikla jako teoretická část první doktorandské práce na AVU. Druhá JEDEN Z MOŽNÝCH POSTOJŮ JAK BÝT S UMĚNÍM byla napsána na podnět předsedy AV prof.R. Zahradníka a měla bnýt na půdě AV obhajována., vyd. VOTOBIA, Praha, 1998
POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ | Aktuality | milanknizak.cz

POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ

Vážení poslanci,

a to především ti, kteří váhají s vyslovením nedůvěry vládě.

Nevidíte, že nám vládne člověk psychicky nemocný? Může někdo, kdo má alespoň špetku normálního rozumu vypouštět hysterické a lživé bláboly, které si protiřečí a které svědčí o tom, že jejich autor je nepříčetný? Touha po moci, podporovaná nezodpovědným a patrně už senilním prezidentem zcela pohltila Andreje Babiše a smýká celou zemí. To, co napáchal a co ve svých záchvatech zuřivosti ještě napáchat může, je velmi nebezpečné a naši společnost to nevratně poškozuje.

Člověk stojící v čele vlády by měl být vzorem lidského chování, nositelem srozumitelného morálního kódu.

S Andrejem Babišem a Milošem Zemanem přišla do naši společnosti vulgarita myšlení i slov.

Udělejte prosím, všechno proto, aby tito lidé odešli z našeho veřejného života. Je to odstrašující příklad, který ohrožuje především mladou generaci. Záleží-li vám na budoucnosti našich dětí i nás samých, konejte.

Prof. Milan Knížák

 

 

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com