FASHION IS A MESSAGE (Móda je poselství), Tato objemná publikace vychází pouze v anglickém jazyce, poněvadž obsahuje ideje, které ovlivnily světovou módu od 70. let minulého století.  Je uvedená esejem A Radical Concept of Physical Appearance přední teoretičky  módy PhDr. Heleny Jarošové. V publikaci naleznete více než 1000 kreseb a fotografií autorovy tvorby z l962-1988 i z takových oblastí jako je „Instantní móda“, „Erotické oděvy“, „Zdobení obličeje“ a výjimečné oděvní kolekce jako jsou „Vejce, Kameny, Měkcí rytíři, Nevěsty, Motýli a soubory šperků téměř pro celé tělo. Kniha končí magickým textem a fotografiemi Šatů, které se nenosí.  Formát 297x240 mm  Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava Cena: 1750,- Kč  Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com FASHION IS A MESSAGE (Móda je poselství), Tato objemná publikace vychází pouze v anglickém jazyce, poněvadž obsahuje ideje, které ovlivnily světovou módu od 70. let minulého století. Je uvedená esejem A Radical Concept of Physical Appearance přední teoretičky módy PhDr. Heleny Jarošové. V publikaci naleznete více než 1000 kreseb a fotografií autorovy tvorby z l962-1988 i z takových oblastí jako je „Instantní móda“, „Erotické oděvy“, „Zdobení obličeje“ a výjimečné oděvní kolekce jako jsou „Vejce, Kameny, Měkcí rytíři, Nevěsty, Motýli a soubory šperků téměř pro celé tělo. Kniha končí magickým textem a fotografiemi Šatů, které se nenosí. Formát 297x240 mm Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava Cena: 1750,- Kč Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com
Neměli bychom také uzákonit trest smrti? | Aktuality | milanknizak.cz

Neměli bychom také uzákonit trest smrti?

Neměli bychom také uzákonit trest smrti?

Musí být něco shnilého v našem soudnictví. Vezměme si nedávný případ zdravotní sestry Marešové z Rumburku, kterou soud definitivně osvobodil i když jí státní zástupce navrhoval doživotí. Zvůle státních zástupců, která je již několik let zřejmá například z velké divadelní férie kolem pádu Nečasovy vlády a z tanečků spojených s reorganizací policie, přesahuje všechny představitelné meze.

Musím pochybovat nejen o kvalitě, ale i příčetnosti státního zástupce, který navrhne doživotí, tzn. ztrátu života někomu, koho soud posléze pravomocně osvobodí. Taková křeč nemá v demokratickém systému co dělat. Nikdo se neptá, jaký mají tyto obludné procesy vliv na obviněného a jeho okolí. Kdo za to nese odpovědnost? Podle mého názoru jasně státní zástupci.

Milan Knížák

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com