Z MÉHO STARÉHO TEXTU ...
Život je nějakým druhem fyzikálně-chemického mechanizmu.
Život je chemická reakce plus něco. To NĚCO je podstatné i proto, že to neumíme definovat. Třeba právě schopnost neumět je záměrem vyššího řádu, kterému někdo může říkat Bůh.
Kniha dokumentů od r. 1964