Rodinný stůl, 1983-84, dřevo, barva, 80x160x90 cm Rodinný stůl, 1983-84, dřevo, barva, 80x160x90 cm
BYLO 17. LISTOPADU NEBO 16. ČERVENCE? | Aktuality | milanknizak.cz

BYLO 17. LISTOPADU NEBO 16. ČERVENCE?

Bylo 17. listopadu nebo 16. července?

Včera večer se zaplnila Národní třída policajty, všude stála policejní auta, roztáhli se až na Náměstí republiky. Byl to jako zátah při stanném právu. A velká část obyvatel mlčí. Podle zveřejněných grafů minimálně 50% lidí protikovidové razie schvaluje. Nechápou, že tím tisknou policajtům do rukou obušky a potvrzují tak moc, která jim nepřísluší. Idiotský zákaz tance s kterým přišlo prezidium policie je absurdní. Namačkaní policajti byli k sobě blíže než event. tanečníci. Tam se nákazy neobáváme?

Nejhorší je na tom, že se oháníme názory odborníků a přitom části z nich není umožněno své odborné názory uplatnit. To znamená, že máme vybrané odborníky, kterým důvěřujeme a jiné, které umlčujeme a nikdo neví (alespoň prostý občan ne), proč a zač a nač …

Místo, aby nám vedení státu nalévalo do myslí důvěru, dělá všechno proto, aby nás znejistilo a zotročilo. Vede to zpět k policejnímu a totalitnímu režimu.

Nezapomeňte na Fučíkovo heslo „Lidé bděte!“ (přidávali jsme „neblbněte!“). Jak jsme se mu v padesátých letech smáli, tak dnes je aktuální.

 

 

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com