FASHION IS A MESSAGE (Móda je poselství), Tato objemná publikace vychází pouze v anglickém jazyce, poněvadž obsahuje ideje, které ovlivnily světovou módu od 70. let minulého století.  Je uvedená esejem A Radical Concept of Physical Appearance přední teoretičky  módy PhDr. Heleny Jarošové. V publikaci naleznete více než 1000 kreseb a fotografií autorovy tvorby z l962-1988 i z takových oblastí jako je „Instantní móda“, „Erotické oděvy“, „Zdobení obličeje“ a výjimečné oděvní kolekce jako jsou „Vejce, Kameny, Měkcí rytíři, Nevěsty, Motýli a soubory šperků téměř pro celé tělo. Kniha končí magickým textem a fotografiemi Šatů, které se nenosí.  Formát 297x240 mm  Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava Cena: 1750,- Kč  Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com FASHION IS A MESSAGE (Móda je poselství), Tato objemná publikace vychází pouze v anglickém jazyce, poněvadž obsahuje ideje, které ovlivnily světovou módu od 70. let minulého století. Je uvedená esejem A Radical Concept of Physical Appearance přední teoretičky módy PhDr. Heleny Jarošové. V publikaci naleznete více než 1000 kreseb a fotografií autorovy tvorby z l962-1988 i z takových oblastí jako je „Instantní móda“, „Erotické oděvy“, „Zdobení obličeje“ a výjimečné oděvní kolekce jako jsou „Vejce, Kameny, Měkcí rytíři, Nevěsty, Motýli a soubory šperků téměř pro celé tělo. Kniha končí magickým textem a fotografiemi Šatů, které se nenosí. Formát 297x240 mm Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava Cena: 1750,- Kč Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com
CESTA DO PEKEL | Aktuality | milanknizak.cz

CESTA DO PEKEL

Bude-li svět pokračovat v pandemické strategii, zcela zvirtuální. Rapidně se omezí cestování, porostou ceny potravin a základních potřeb, vzroste sex v nejrůznějších podobách a možná i posílí rodina. Zajímalo by mně, kolik procent záměru je v tom a kolik procent náhody, co prostě jen vyplývá ze situace.

(Čí je to záměr? A proč? Jen pro peníze? Bohatství?)

Vypadá to, že platby penězi zcela vymizí a budou jen přesuny z účtu na účet, ale možná i to bude brzy zastaralé. Politici, co nabízejí virtualizaci, elektronizaci všeho (u nás především hloupí Piráti) se hluboce mýlí a jsou velkým ohrožením civilizace. To, co se dnes považuje za pokrok, je možná cestou do pekel.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com