Okamžité chrámy, 1971 Okamžité chrámy, 1971
CO JE TVOJE, TO JE MOJE A CO JE MOJE DO TOHO TI NIC NENÍ … | Aktuality | milanknizak.cz

CO JE TVOJE, TO JE MOJE A CO JE MOJE DO TOHO TI NIC NENÍ …

Podíval jsem se včera, 9. ledna 2018 na pořad televize Barrandov, kde její generální ředitel Jaromír Soukup uspořádal podpůrnou kampaň pro spolupracovníka StB Bureše alias Andreje Babiše.

Neschopný, nemotorný a moderátorsky nenadaný Jaromír Soukup prohlašoval, že v jeho televizi si bude dělat co sám chce, že na něho žádné limity neplatí. Ale to se velmi mýlí a ukazuje tak svojí primitivnost a trapný narcismus spojený s exhibicionismem.

Koupím-li si auto, je sice moje, ale chci-li ho používat, musím k tomu získat profesní osvědčení a musím se řídit dopravními předpisy. Pokud tak nečiním, budu z provozu vyloučen a potrestán. Nikdo mně, samozřejmě, nemůže moje auto sebrat, ale v případě nedodržování předpisů se na něho mohu chodit akorát dívat.

Demokracie není anarchie, ale domluva na pravidlech. Dohodnutá pravidla je pak nutné dodržovat a to platí pro všechny ať jsme prostým občanem, předsedou vlády nebo televizním magnátem.

Pan Soukup má pocit, že je skvělý moderátor a obsadil svojí televizi především sám sebou. Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Týden s prezidentem Jaromíra Soukupa a dokonce Silvestr Jaromíra Soukupa.

Samožer Jaromír Soukup si myslí, že ovládne náš mediální prostor, proto také nadbíhá designovanému předsedovi vlády a i možnému novému prezidentovi. Je to obraz toho, jak hluboko naše společnost klesá.

Stydím se čím dál víc.

Prof. Milan Knížák

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com