Hletank, 2007, umělá hmota, akryl, v=25 cm Hletank, 2007, umělá hmota, akryl, v=25 cm
HAUTE COUTURE V ČECHÁCH | Aktuality | milanknizak.cz

HAUTE COUTURE V ČECHÁCH

Čechům se v karanténě zalíbilo. Móda zdobených roušek je asi jediná na světě. Máme takové priority, například „Trampské hnutí“. To je také česká specialita. Dnešní rouškaři by měli vejít do historie módy. Až nám stát povolí se shromažďovat, měli bychom uspořádat módní přehlídky rouškového haute couture.

Tradice fízlování, která v polistopadové době skomírala, objevila s koronavirem nové šance. Armáda fízlů, která udávala za Rakouska, Německa a hlavně za bolševiků znovu povstala, aby dále nesla vlajku udavačství. „Nemá roušku! NEMÁ ROUŠKU!“ Je to něco jako vlastizrada, což by se dalo použít jako zbraň proti prezidentovi, který si dovolil ukázat se národu bez roušky. Pomalu si zvykáme, že pro našeho monarchu zákony neplatí, nebo platí jinak.

Andrejko Bureš se tváří jakoby roušky vymyslel a posílá knížecí rady prezidentovi malého a nevýznamného USA. Jeden ústupek nám přece jen Andrej udělil. Monika ho tak dlouho nechala klečet v koutě až konečně povolil otevřít kadeřnictví a kosmetiku. Je to velká sranda, kdyby to nebylo tak strašně smutné.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com