Mesiáš bolševik, 1968, písně kapely Aktual Mesiáš bolševik, 1968, písně kapely Aktual
LIDÉ BDĚTE! | Aktuality | milanknizak.cz

LIDÉ BDĚTE!

LIDÉ BDĚTE!

NEJVYŠŠÍ STÁTNÍ PŘEDSTAVITELÉ NERESPEKTUJÍ NAŘÍZENÍ, KTERÁ PLATÍ PRO VŠECHNY OBČANY NAŠÍ ZEMĚ

Pokud vím, máme stále ještě parlamentní demokracii, tzn., že u nás vládne sbor poslanců volených všemi dospělými občany. Vláda je pouze služebný orgán, který prakticky vykonává dohodnutou politiku. Nikdo z tohoto systému není vyjmut.

Pokud premiér Babiš strávil dovolenou v nebezpečné zóně, měl se on a jeho rodina odebrat do karantény. Nebyl žádný důvod, aby se tomu vyhýbal.

Premiér Andrej Babiš trávil dovolenou s rodinou ve francouzských Alpách v době, kdy už v dané oblasti byly potvrzené případy koronaviru. Odmítá přitom odpovědět na otázky, jestli se nechal po návratu testovat a jaká opatření podnikl, aby případně nikoho nenakazil. Podle fotografie, kterou premiér zveřejnil 8. února na svém twitteru, byl v té době na dovolené v oblasti Auvergne-rhône-alpes, kde ke dni 9. 3. 2020 evidovali 182 potvrzených případů. Dovolenou ukončil až o víkendu 15. – 16. února a od té doby je neustále v kontaktu s lidmi. Tolik zpráva. Zřejmě jen nechce přispívat k panice a je mu jasné, že on se nakazit nemůže, neboť je nepostradatelný.

(Převzato od Dr Miroslava Macka.)

Prezident Zeman plánuje návštěvu ohniska pandemie – Čínu i když jsou tam cesty zakázány. Možná, že v době, kdy tam pojede bude všechno v pořádku, ale teď se to neví a proto ohlašování takové cesty svědčí o neomalenosti a pohrdání vlastní zemí.

Politici a státní úředníci mají především sloužit společnosti. Jsou to naši zaměstnanci. Platíme je z našich daní. Když se Babiš vytahuje co všechno udělal, postavil a zařídil, nemá na to právo. Je to falešná volební kampaň na kterou láká tu primitivnější část obyvatelstva.

I řada tzv. bezpečnostních nařízení je chaotická, především však přichází pozdě. Vyrojilo se spousty zákazů o kterých nevíme jak naše hospodářství poškodí a do jakých zmatků ho uvrhne.

Ministr zdravotnictví se chová jako Babišův sluha, což ostatně platí pro celou skvadru nazvanou ANO.

Uvědomuji si velké nebezpečí, které by mohlo v případě zanedbání vážně poškodit život společnosti, ale hysterie a nelogická opatření nikdy ještě ničemu nepomohla.

Zeman a Babiš si hrají na diktátory a pokud budeme vlažní a nepozorní, stanou se jimi. Babišovi především jde o jeho podniky a vlastní kůži. Mstivý Zeman se zdá být už senilní.

Lidé bděte!

Spoléhejte na vlastní rozum a akcentujte osobní odpovědnost!

Jen to nás může zachránit.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com