Liebliches Trauma, 1994, Reichstag, Berlín, Německo Liebliches Trauma, 1994, Reichstag, Berlín, Německo
ME TOO | Aktuality | milanknizak.cz

ME TOO

Mně také obtěžovaly celý život ženy. Už v kolébce se na mně chlípně vyžívaly babička s maminkou, když mě přebalovaly, omývaly pindíka a utíraly můj krásný zadeček. Ve školce se na mě vrhala pětiletá kolegyně a já jsem se ubránil jen tím, že jsem dostal spálu. Ve škole to byly nejen spolužačky, které jak mohly, tak si na mě sáhly a zvedaly své krátké sukénky a lákaly mě do svých osidel. Paní učitelky mě zvaly do kabinetu, kde se na mně chlípně dívaly a mně nezbylo, než předstírat nevolnost, abych se ubránil znásilnění.

A tak to šlo celým mým životem. Z vysokých škol jsem byl vyhozen proto, že jsem nebyl dostatečně servilní k pedagožkám a jejich chlípným choutkám. Dokonce teď, když už jsem v penzi, bojím se chodit do parku, poněvadž statné důchodkyně mě ohrožují i tam. (Určitě znáte „petřínskou babu“, která po setmění brouzdá pěšinami Petřína a obtěžuje dokonce i psy.)

Me too. Ano. Mě taky se děje celý život příkoří. Ženy jsou nebezpečné, žádný chlap se před nimi neuchrání. Měli bychom se spojit. Možná, že nějaká „pánská válka“ by to napravila.

Žen se nelekejme a na množství nehleďme!

Milan Knížák

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com