Z cyklu Tacho-geo, 1992, akryl a dřevo na plátně, 100x70 cm Z cyklu Tacho-geo, 1992, akryl a dřevo na plátně, 100x70 cm
MY PŘIJDEME ZASE! | Aktuality | milanknizak.cz

MY PŘIJDEME ZASE!

Náš stát je ovládán dvěma osobami a pokud to někdo nevidí, tak je slepý nebo schválně zavírá oči. Na Hradě sedí předčasně zestárlý a mocichtivý Zeman, který dává ostentativně najevo svojí plebejskost. Jeho oslava znovuzvolení je toho jasným důkazem.

První muž státu nemusí být milovníkem umělecké avantgardy, ale měl by mít alespoň přiměřenou dávku vkusu a ne se obklopovat hvězdami totalitního popu.

Andrej Babiš si stále myslí, že mu vše projde. Je to člověk beze studu, který neví co je politická kultura a lež je jeho přirozeností. Považuji za obrovskou chybu ODS, že předseda Fiala souhlasí se schůzkou mezi čtyřma očima. To je politická chyba, něco podobného je třeba rázně odmítat. Zavání to manipulací a nikdo pak nemůže říct co tam opravdu padlo. Bude to vždy slovo proti slovu.

Nestačí se jen zbavit Babiše. Jeho hnutí ANO není politickou stranou, ale hordou sluhů, kteří se chtějí přiživit na moci.

Necháme-li se takovými lidmi ovládat, dáme tím najevo, že si žádnou demokracii nezasloužíme, že jsme jen stádo, které hledá krotitele.

Věřím ale, že v naši zemi ještě existují čestní a slušní lidé. Současné občanské nepokoje mi dávají za pravdu.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com