Sny o architektuře, 2012, Tato výpravná publikace shrnuje autorovy projekty a úvahy o architektuře z let 1962 -1988. Obsahuje například projekty „Zeměkoule jako park“, „Dům jako pocit“, „Nehmotná architektura“, ale i konvenční domy či tradiční rituální stavby včetně návrhů Dostavby Staroměstské radnice a dalších existujících objektů.  Publikace obsahuje množství kresebních a fotografických ilustrací na 375 stranách, formát 250x200 mm.  Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava, Cena: 1250,-Kč. Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com Sny o architektuře, 2012, Tato výpravná publikace shrnuje autorovy projekty a úvahy o architektuře z let 1962 -1988. Obsahuje například projekty „Zeměkoule jako park“, „Dům jako pocit“, „Nehmotná architektura“, ale i konvenční domy či tradiční rituální stavby včetně návrhů Dostavby Staroměstské radnice a dalších existujících objektů. Publikace obsahuje množství kresebních a fotografických ilustrací na 375 stranách, formát 250x200 mm. Vyd. Nakladatelství Šmíra-print, s.r.o. Ostrava, Cena: 1250,-Kč. Publikaci můžete zakoupit v Galerii MK, Dlouhá 25, Praha 1, telefon 602249519 nebo elektronicky na www.milanknizak.com
MY PŘIJDEME ZASE! | Aktuality | milanknizak.cz

MY PŘIJDEME ZASE!

Náš stát je ovládán dvěma osobami a pokud to někdo nevidí, tak je slepý nebo schválně zavírá oči. Na Hradě sedí předčasně zestárlý a mocichtivý Zeman, který dává ostentativně najevo svojí plebejskost. Jeho oslava znovuzvolení je toho jasným důkazem.

První muž státu nemusí být milovníkem umělecké avantgardy, ale měl by mít alespoň přiměřenou dávku vkusu a ne se obklopovat hvězdami totalitního popu.

Andrej Babiš si stále myslí, že mu vše projde. Je to člověk beze studu, který neví co je politická kultura a lež je jeho přirozeností. Považuji za obrovskou chybu ODS, že předseda Fiala souhlasí se schůzkou mezi čtyřma očima. To je politická chyba, něco podobného je třeba rázně odmítat. Zavání to manipulací a nikdo pak nemůže říct co tam opravdu padlo. Bude to vždy slovo proti slovu.

Nestačí se jen zbavit Babiše. Jeho hnutí ANO není politickou stranou, ale hordou sluhů, kteří se chtějí přiživit na moci.

Necháme-li se takovými lidmi ovládat, dáme tím najevo, že si žádnou demokracii nezasloužíme, že jsme jen stádo, které hledá krotitele.

Věřím ale, že v naši zemi ještě existují čestní a slušní lidé. Současné občanské nepokoje mi dávají za pravdu.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com