Druhá manifestace aktuálního umění, 1965        Druhá manifestace aktuálního umění, 1965
NEBOJÍM SE KORONAVIRU, BOJÍM SE O NAŠI SVOBODU | Aktuality | milanknizak.cz

NEBOJÍM SE KORONAVIRU, BOJÍM SE O NAŠI SVOBODU

Andrej Babiš založil svojí image na ponižování všech kolem sebe, aby sám mohl vyniknout. Má silný PR tým, ale ten už nezvládá Babišovo psychopatické jednání, které se den ode dne stupňuje. Ve spojení s Milošem Zemanem, který se zdá být už na pokraji fyzických a duševních sil a není schopen nezaujatě přemýšlet, posouvají naši společnost stále blíže systému o kterém jsme věřili, že už nemůže nastat.

Zneužívat boje proti epidemii k politickým machinacím je odporné, a já opovrhuji všemi, kteří se toho účastní.

Babiš je obklopen bývalými komunisty a estébáky, jsou to jeho lidé z jeho prostředí. Nechápu, proč podobnými lidmi je obklopen i Miloš Zeman. Něco jsme udělali špatně. Havlova plichta s komunisty se nám nevyplatila. Třicet let uplynulo a sny o komunistech na jejichž zbytky se budeme chodit dívat do ZOO, se nenaplnily.

Dnes komunisté drží v šachu naši vládu. Babiš vsadil na spojenectví jak s historickými komunisty, tak s neokomunisty z ČSSD. Jeho hnutí ANO není politickou stranou, je to jen kohorta Babišových sluhů a já se za každého z nich hluboce stydím.

Nepovažuji naše opoziční strany za ideální. Piráti mě připadají směšní, ale na politické scéně mají své místo a jejich politické zápolení se odehrává v mezích politické tradice. Babiš nemá s politikou nic společného, chce jen urvat co nejvíc moci a majetku.

Roušky se nebezpečně podobají náhubkům. Obávám se, že Babiš a Zeman je budou chtít udržet co nejdéle. A pak přijdou vodící šňůry.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com