John Lancaster, Milan Knížák - HERE IN SCOTLAND (TADY VE SKOTSKU) John Lancaster, Milan Knížák - HERE IN SCOTLAND (TADY VE SKOTSKU)
POSLEDNÍ SBOHEM | Aktuality | milanknizak.cz

POSLEDNÍ SBOHEM

Sociálně demokratičtí ministři vystrojili své straně neslavný pohřeb. Hlavní funebrák Hamáček pronesl pohřební řeč a my budeme jen vzpomínat na kdysi slavnou sociální demokracii, která hrála v našich dějinách podstatnou roli. Teď je tomu konec.

To, že komunisté podporují zbohatlíka a spolupracovníka StB, člověka bez základních morálních kvalit, to považuji, bohužel, za samozřejmé, protože komunisté byli a jsou ukázkou pokleslosti charakteru.

ČSSD, přesto, že jsem nikdy jejich názory nesdílel, si nezaslouží takový osud, ale je to jejich rozhodnutí. Zvolili si do svého čela Hamáčka, kterému se tak zalíbilo ve vícepremiérském křesle, že i kdyby jeho strana ztratila posledního člena, bude balancovat na ministerském stožáru a poklonkovat před Babišem. To samozřejmě platí i o jeho spoluministrech a ministryních. Členská základna jakoby neexistovala. Neodvážím se prohlásit, že členové ČSSD jsou tak strašně hloupí, že trpí Hamáčkovy rejdy, ale bohužel …

Spi sladce, socdemácká mrtvolko.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com