Výstava Damašek, Sýrie, 1998 Výstava Damašek, Sýrie, 1998
PROČ MLČÍME? | Aktuality | milanknizak.cz

PROČ MLČÍME?

Hradní kamarila (Mynář, Nejedlý, Ovčáček a spol.) vytváří kolem prezidenta Zemana neprostupnou clonu, aby nikdo jiný nevěděl jak to s jeho zdravím vypadá. Proto maskují Zemanovy pohyby stavěním nejrůznějších opon, tunelů a zábran, jakoby se jednalo o malomocného člověka, který se nesmí přiblížit většinové společnosti! Potřebují, aby se Miloš Zeman udržel na prezidentském stolci co nejdéle a oni mohli v klidu provádět své čachry, které mají jediný cíl a to je vlastní obohacení.

Je ostudou, že naše společnost dopouští, aby se první muž státu obklopoval lidmi bez morálních kvalit. Vinen je i parlament, protože je pasivní a dostatečně nestřeží výdobytky demokracie.

S příchodem Zemana a Babiše do čela státu, ovládly naši společnost plebejskost a nízkost, které prorostly do téměř všech vrstev. Babiš diktuje hordě svých sluhů vystupujících jako hnutí ANO a Zeman ho nesoudně podporuje. Protěžuje své oblíbence a pronásleduje ty, jež se mu znelíbí, zkrátka chová se jako absolutistický panovník, nikoliv jako prezident demokratického státu. Je tím ohrožen celý polistopadový vývoj.

Kdyby, nedej Bože, prezident Zeman zemřel, prezentovala by nám ho hradní kancelář vycpaného až do konce volebního období. Zatím to vypadá, že se snaží zahladit stopy svého neblahého působení.

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com