Procházka po Novém Světě, 1964 Procházka po Novém Světě, 1964
ŠANCE ZASTAVIT BABIŠE JE TEĎ V RUKOU PREZIDENTA ZEMANA | Aktuality | milanknizak.cz

ŠANCE ZASTAVIT BABIŠE JE TEĎ V RUKOU PREZIDENTA ZEMANA

ŠANCE ZASTAVIT BABIŠE JE TEĎ V RUKOU PREZIDENTA ZEMANA

Andrej Babiš si myslí, že jsme národ idiotů. Dělá si co chce, zradí kohokoliv, když se mu to zdá výhodné a z úst mu vychází jen lež. Jeho tanečky, kterými si připravuje pozici pro návštěvu prezidenta Zemana jsou nechutné a průhledné. Doufám, že prezident Zeman je dostatečně při smyslech, aby na něco podobného nenaskočil.

Babiš předstírá práci, honí spolupracovníky, aby ostentativně dávali najevo, že pracují od časných ranních hodin a dlouho do noci, poněvadž to dobře vypadá. Výsledky jeho vládnutí mimo toho, že se zbavil několika nepohodlných lidí, nejsou žádné. Jen jezdí po krajích a nesmyslně slibuje cokoliv. Chcete-li hodinky s vodotryskem nebo náhradní zeměkouli, stačí říct a Babiš vám nějakou tu miliardu přihraje. Nechápe, poněvadž to není politik, že peníze, kterými disponuje jsou naše peníze. Platíme státu daně, aby s nimi rozumně vládl tam, kde jedinci nestačí. Jiné peníze Babiš k dispozici nemá. (Svá konta si dobře chrání a rozmnožuje.) Babišovy pokusy vniknout na vysoké školy, především na VŠE, považuji za nechutné a nechápu proč představitelé školy nenechají Babišovův misionářský oddíl vyvést.

S Babišem bychom se nejen strmě vrátili do totality, ale stali bychom se směšnou banánovou republikou uprostřed Evropy. Babiš zaměstnává četu estébáků, kteří mu zakládají složky, pokud možno na celý národ, který se tím dá dobře držet v šachu.

Zbavme se ho, dokud je čas. Babiš vyvolává skandály, aby se jeho provinění mezi nimi ztratila. To se mu určitě nezdaří, jde jen o to jak dlouho si necháme devastovat naší těžce a pomalu zrající demokracii.

 

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com