Hesla a plakáty AKTUAL Hesla a plakáty AKTUAL
Superkobliha | Aktuality | milanknizak.cz

Superkobliha

Superkobliha

Právě proběhlé volby ukázaly, že většina naší společnosti jsou hlupáci. Jinak si totiž nedovedu představit zvolení strany Andreje Babiše. Opovrhuji každým kdo se s Babišem spolčuje nebo ho podporuje. Připadá mi absurdní, aby naší zemi ovládal bývalý komunista, spolupracovník StB, člověk, který má plná ústa boje proti korupci a přitom se neví, jak ke svému obrovskému majetku přišel. Kauzy, které se derou na světlo (např. Čapí hnízdo) většina národa buď nevnímá nebo nebere vážně. Přitom je jasné, že A. Babiš dělá ve vládě všechno, aby se sám obohatil. Snaží se zlikvidovat konkurenci, snaží se získat co nejvíce informací, které lze obchodně využít. Distancuje se od svých bývalých kamarádů rychlokvašených zbohatlílů přesto, že ještě před nedávném s nimi táhl partu. Představa, že by se dostal do čela státu, o což usiluje, mě děsí. Po úspěchu v těchto volbách se už vidí jako předseda vlády.

Bohužel se zdá, že velké části našeho národa stačí velkohubá a vulgární prohlášení či sladké koblihy k tomu, aby vhodili do volební urny Babišův lístek.

Nechápu také, že nikoho nevaruje, jak Babiš uráží naší společnost. Hovoří o nás jako o korupčnících, lhářích a mafiánech. Prohlašuje to dokonce i o vládě ve které sám sedí a přitom největším parazitem na státním rozpočtu je on a jeho podniky.

Mnoha lidem v této republice vadí, že poslanci nebo soudci mají vyšší platy, ale že Babišovo jmění bobtná každým dnem, je jim lhostejné.

Styďte se všichni, co jste Babiše volili.

Milan Knížák

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com