Asibásně Etwagedichte Probable poems, německý překlad M. Spielmann  anglický Paul Wilson Copyright M. Knížák, 1982 Asibásně Etwagedichte Probable poems, německý překlad M. Spielmann anglický Paul Wilson Copyright M. Knížák, 1982
UBOHÝ OBRAZ UBOHÝCH POLITICKÝCH POMĚRŮ | Aktuality | milanknizak.cz

UBOHÝ OBRAZ UBOHÝCH POLITICKÝCH POMĚRŮ

 

Včera, 28. října, proběhla na TV Barrandov politická diskuze vedená moderátorem Jaromírem Soukupem. Byla to katastrofa. Soukup je neschopný moderátor. Je vidět, že se snaží, ale chybí mu nadání. Jeho projev je křečovitý. Není schopen udržet diskutující v přijatelných mezích. Vystupovali dva politici: předseda ODS Petr Fiala a předseda hnutí ANO Andrej Babiš.

Moderátor nebyl schopen akci „umoderovat“. Andrej Babiš se choval jako klepna na pavlači, jako hulvát. Nenechal nikoho domluvit, skákal do řeči, překřikoval, aby druhý diskutující nemohl dokončit načatou větu. K tomu stále opakoval jedno a totéž, což je pro něho typické. Nikdy nic smysluplného neřekne, jen osočuje a hází špínu.

Již stokrát jsem prohlásil jak je možné, že někdo tohoto nekulturního a nekultivovaného řvouna volí. Být prof. Fialou, tak požádám moderátora, aby zjednal pořádek a když by se tak nestalo, odešel bych. Posluchači se dozvěděli velmi málo, poněvadž slyšeli jen křičení a nadávání Andreje Babiše a mezitím torza Fialových tvrzení. Byl to ubohý obraz ubohých politických poměrů v této zemi.

Prof. Milan Knížák

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com