Šaty malované přímo na tělo, 1985, komb.technika na plátně 175x600 cm Šaty malované přímo na tělo, 1985, komb.technika na plátně 175x600 cm
VZTEKLÝ PES VE SNĚMOVNĚ | Aktuality | milanknizak.cz

VZTEKLÝ PES VE SNĚMOVNĚ

Vzteklý pes ve Sněmovně

Už dlouho jsem znechucen projevy Lubomíra Zaorálka, které obsahují stále větší procento demagogie. Tento místopředseda Poslanecké sněmovny se chová jako vzteklý pes. Není schopen nezaujatého pohledu, což bych u činovníka Parlamentu považoval za zásadní předpoklad. Jeho výkřiky o tom, že prezident republiky zešílel, považuji za tak odporné a dehonestující, že už nelze mlčet.

Demokraticky vládnout znamená především respekt k názorům ostatních a hledání společného stanoviska. Sprostota a vulgarita, která v Zaorálkových projevech nabírá stále větší a větší razanci a mění se v hysterii, zcela devastuje zbytky politické kultury v naší společnosti.

Pokud v Sociální demokracii ještě existují lidé s trochou soudnosti, měli by Lubomíra Zaorálka odvolat z postu místopředsedy Poslanecké sněmovny.

Lubomír Zaorálek není demokrat. Nejde mu o nalezení nejlepšího řešení, ale o získání moci. Asi v něm stále přežívají principy marxisticko-leninské filozofie, kterou vystudoval.

Milan Knížák

6. ledna 2013

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com