Stopa, 1971		Stopa, 1971
Zatím ještě nežijeme v monarchii | Aktuality | milanknizak.cz

Zatím ještě nežijeme v monarchii

Kdyby byl Andrej Babiš zaměstnancem nějakého soukromého podniku, tak by ho jeho vedoucí na hodinu vyhodil za vyhýbání se povinnostem, lhaní a mrhání majetkem firmy. Stát by to měl udělat, ale současný prezident úmyslně kryje zlořády, které Babiš páchá. Je třeba si uvědomit, že prezident, předseda vlády, celá vláda, parlament a kohorta státních úředníků jsou placeni z  našich peněz, jsou v podstatě našimi zaměstnanci a nám se zodpovídají.

Andrej Babiš se chová, jakoby mu Česká republika patřila, ale to si popletl dobu a místo. Česká republika ve své většině chce být svobodnou, demokratickou zemí, kde nebudou vládnout lháři a podvodníci. To neznamená nějakou nereálnou pohádku, ale normální lidské jednání, kde pravda je pravdou, lež lží a zločiny jsou trestány.

Pokud prezident bude Babiše dále podporovat, přesouvá se hlavní vina na něj. On jediný může podle naší ústavy v tomto případě konat.

Považoval jsem Miloše Zemana za sice pro mne nevyhovujícího politika, ale za normálního a otevřeného člověka. Bohužel, je to jinak. Je to pomstichtivý a omezený stařík, který si plete prezidentský úřad s královstvím. Stydím se za něho.

 

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com