Okamžité chrámy, 1971 Okamžité chrámy, 1971
ZVOLTE NORMÁLNÍ SVĚT | Aktuality | milanknizak.cz

ZVOLTE NORMÁLNÍ SVĚT

Stále se hovoří co je nejdůležitějším tématem nadcházejících voleb. Jsem hluboce přesvědčen, že zásadní je zbavit se současné zločinné vlády, která svým jednáním prorazila všechny morální bariéry a zadlužuje zemi na generace dopředu.

Andrej Babiš otevřeně okrádá naši společnost. Využívá svého finančního i politického vlivu, aby kumuloval moc do vlastních rukou. K tomu mu pomáhá kohorta sluhů, která si říká ANO. (Ano, pane Babiši.)

VYZÝVÁM všechny normální občany České republiky, aby se nad tím zamysleli a zvolili normální budoucnost a ne strmou cestu k nové totalitě.

Do čela státu by se měli dostat inteligentní lidé se silným morálním kreditem, kteří budou schopni vyvést naši zemi zpět do občanské společnosti stojící na základech reálné ekonomiky a praktické demokracie.

Je třeba být opatrný při volbě nových politiků. Například Piráti, přestože nejsou s Babišovou tlupou srovnatelní, inklinují k socialistickým praktikám a tím pádem jsou jako lídři pro budoucnost nevhodní.

Je nutné si uvědomit, že po letech nesmyslného rozhazování bude třeba řadu věcí zredukovat. To znamená uskrovnit se v nárocích a požadavcích.

Věřím, že se najde v naší zemi dost statečných a rozumných lidí, kteří pomohou vrátit zemi na normální demokratickou cestu.

 

 

 

Odkazy

Kontakty

Prof. Milan Knížák, Dr. A


info@milanknizak.com